Branda fiyatları İstanbulBranda fiyatları konusunda İstanbul brandacı olarak şehrimizde en uygun branda fiyatlarını sadece Boğaziçi Branda da bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre branda çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz öncelikle branda nedir ve brandacı ne yapar bir bakalım.

Branda fiyatları

İstanbul branda fiyat listesi

Branda size dış etkenlerden korunmanız için en pratik ve portatif çözümü sunan bir materyaldir. Evinizi bahçenizi ve ticari alanlarınızı  her türlü hava şartlarından korur.

Otomobil branda fiyatları

oto-branda-fiyatiAraba brandası, Pvc kaplamalı içi pamuksu dokuda olan branda dır. Dış yüzeyi Pvc kaplı olduğundan  etkin bir koruma sağlar. İç yüzeyinde ki pamuksu doku arabanızı yumuşak bir şekilde sarar ve bayanın çizilmesini önler. Çok pratiktir. Tek başınıza araba brandasını örtüp aynı şekilde tek kişi toparlayıp paketine koyabilir.

  • Renault megane 2004/2012 branda fiyatı: 100tl+Kdv

 

 

Şeffaf branda fiyatları

Şeffaf branda, tamamen Pvc den imal edilmektedir. Hemen hemen cam kadar saydam bir yüzeye sahiptir. Boğaziçi Branda olarak bu ürün sınıfını ithal etmekteyiz. Balkon teras bahçe ve ticari mekanlarınız için en çok talep edilen ve bizimde tavsiye ettiğimiz branda versiyonudur.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir